Ondavský oblastný futbalový zväz

Majstrovstva OOFZ- 7.liga dospelí - Rozpis zápasov v sezóne 2022/2023


Majstrovstva OOFZ- 7.liga dospelí

Rozpis zápasov v sezóne 2022/2023

1. kolo (07.08.2022) o 16.30 hod.
Tisinec - Lúčka07.08.2022 16.30
Breznica - Chotča07.08.2022 16.30
Sitniky - Kalnište07.08.2022 16.30
Stročín - Voľno07.08.2022 16.30
Radoma - Miňovce07.08.2022 16.30
Rovné - V. Orlík07.08.2022 16.30
Mestisko - Kuková07.08.2022 16.30
2. kolo (14.08.2022) o 16.30 hod.
Lúčka - Kuková14.08.2022 16.30
Mestisko - V. Orlík14.08.2022 16.30
Miňovce - Rovné14.08.2022 16.30
Voľno - Radoma14.08.2022 16.30
Kalnište - Stročín14.08.2022 16.30
Chotča - Sitniky14.08.2022 16.30
Tisinec - Breznica14.08.2022 16.30
3. kolo (21.08.2022) o 16.00 hod.
Breznica - Lúčka21.08.2022 16.00
Sitniky - Tisinec21.08.2022 16.00
Stročín - Chotča21.08.2022 16.00
Radoma - Kalnište21.08.2022 16.00
Rovné - Voľno21.08.2022 16.00
Mestisko - Miňovce21.08.2022 16.00
Kuková - V. Orlík21.08.2022 16.00
4. kolo (28.08.2022) o 16.00 hod.
Lúčka - V. Orlík28.08.2022 16.00
Miňovce - Kuková28.08.2022 16.00
Voľno - Mestisko28.08.2022 16.00
Kalnište - Rovné28.08.2022 16.00
Chotča - Radoma28.08.2022 16.00
Tisinec - Stročín28.08.2022 16.00
Breznica - Sitniky28.08.2022 16.00
5. kolo (04.09.2022) o 15.30 hod.
Sitniky - Lúčka04.09.2022 15.30
Stročín - Breznica04.09.2022 15.30
Radoma - Tisinec04.09.2022 15.30
Rovné - Chotča04.09.2022 15.30
Mestisko - Kalnište04.09.2022 15.30
Kuková - Voľno04.09.2022 15.30
V. Orlík - Miňovce04.09.2022 15.30
6. kolo (11.09.2022) o 15.30 hod.
Lúčka - Miňovce11.09.2022 15.30
Voľno - V. Orlík11.09.2022 15.30
Kalnište - Kuková11.09.2022 15.30
Chotča - Mestisko11.09.2022 15.30
Tisinec - Rovné11.09.2022 15.30
Breznica - Radoma11.09.2022 15.30
Sitniky - Stročín11.09.2022 15.30
7. kolo (18.09.2022) o 15.00 hod.
Stročín - Lúčka18.09.2022 15.00
Radoma - Sitniky18.09.2022 15.00
Rovné - Breznica18.09.2022 15.00
Mestisko - Tisinec18.09.2022 15.00
Kuková - Chotča18.09.2022 15.00
V. Orlík - Kalnište18.09.2022 15.00
Miňovce - Voľno18.09.2022 15.00
8. kolo (25.09.2022) o 15.00 hod.
Lúčka - Voľno25.09.2022 15.00
Kalnište - Miňovce25.09.2022 15.00
Chotča - V. Orlík25.09.2022 15.00
Tisinec - Kuková25.09.2022 15.00
Breznica - Mestisko25.09.2022 15.00
Sitniky - Rovné25.09.2022 15.00
Stročín - Radoma25.09.2022 15.00
9. kolo (02.10.2022) o 14.30 hod.
Radoma - Lúčka02.10.2022 14.30
Rovné - Stročín02.10.2022 14.30
Mestisko - Sitniky02.10.2022 14.30
Kuková - Breznica02.10.2022 14.30
Tisinec - V. Orlík02.10.2022 14.30
Miňovce - Chotča02.10.2022 14.30
Voľno - Kalnište02.10.2022 14.30
10. kolo (09.10.2022) o 14.30 hod.
Lúčka - Kalnište09.10.2022 14.30
Chotča - Voľno09.10.2022 14.30
Tisinec - Miňovce09.10.2022 14.30
Breznica - V. Orlík09.10.2022 14.30
Sitniky - Kuková09.10.2022 14.30
Stročín - Mestisko09.10.2022 14.30
Radoma - Rovné09.10.2022 14.30
11. kolo (16.10.2022) o 14.00 hod.
Rovné - Lúčka16.10.2022 14.00
Mestisko - Radoma16.10.2022 14.00
Kuková - Stročín16.10.2022 14.00
V. Orlík - Sitniky16.10.2022 14.00
Miňovce - Breznica16.10.2022 14.00
Voľno - Tisinec16.10.2022 14.00
Kalnište - Chotča16.10.2022 14.00
12. kolo (23.10.2022) o 14.00 hod.
Lúčka - Chotča23.10.2022 14.00
Tisinec - Kalnište23.10.2022 14.00
Breznica - Voľno23.10.2022 14.00
Sitniky - Miňovce23.10.2022 14.00
Stročín - V. Orlík23.10.2022 14.00
Radoma - Kuková23.10.2022 14.00
Rovné - Mestisko23.10.2022 14.00
13. kolo (30.10.2022) o 14.00 hod.
Mestisko - Lúčka30.10.2022 14.00
Kuková - Rovné30.10.2022 14.00
V. Orlík - Radoma30.10.2022 14.00
Miňovce - Stročín30.10.2022 14.00
Voľno - Sitniky30.10.2022 14.00
Kalnište - Breznica30.10.2022 14.00
Chotča - Tisinec30.10.2022 14.00
14. kolo (13.03.2023) o 14.30 hod.
Lúčka - Tisinec13.03.2023 14.30
Chotča - Breznica13.03.2023 14.30
Kalnište - Sitniky13.03.2023 14.30
Voľno - Stročín13.03.2023 14.30
Miňovce - Radoma13.03.2023 14.30
V. Orlík - Rovné13.03.2023 14.30
Kuková - Mestisko13.03.2023 14.30
15. kolo (20.03.2023) o 15.00 hod.
Kuková - Lúčka20.03.2023 15.00
V. Orlík - Mestisko20.03.2023 15.00
Rovné - Miňovce20.03.2023 15.00
Radoma - Voľno20.03.2023 15.00
Stročín - Kalnište20.03.2023 15.00
Sitniky - Chotča20.03.2023 15.00
Breznica - Tisinec20.03.2023 15.00
16. kolo (27.03.2023) o 15.00 hod.
Lúčka - Breznica27.03.2023 15.00
Tisinec - Sitniky27.03.2023 15.00
Chotča - Stročín27.03.2023 15.00
Kalnište - Radoma27.03.2023 15.00
Voľno - Rovné27.03.2023 15.00
Miňovce - Mestisko27.03.2023 15.00
V. Orlík - Kuková27.03.2023 15.00
17. kolo (03.04.2023) o 15.30 hod.
V. Orlík - Lúčka03.04.2023 15.30
Kuková - Miňovce03.04.2023 15.30
Mestisko - Voľno03.04.2023 15.30
Rovné - Kalnište03.04.2023 15.30
Radoma - Chotča03.04.2023 15.30
Stročín - Tisinec03.04.2023 15.30
Sitniky - Breznica03.04.2023 15.30
18. kolo (10.04.2023) o 15.30 hod.
Lúčka - Sitniky10.04.2023 15.30
Breznica - Stročín10.04.2023 15.30
Tisinec - Radoma10.04.2023 15.30
Chotča - Rovné10.04.2023 15.30
Kalnište - Mestisko10.04.2023 15.30
Voľno - Kuková10.04.2023 15.30
Miňovce - V. Orlík10.04.2023 15.30
19. kolo (17.04.2023) o 16.00 hod.
Miňovce - Lúčka17.04.2023 16.00
V. Orlík - Voľno17.04.2023 16.00
Kuková - Kalnište17.04.2023 16.00
Mestisko - Chotča17.04.2023 16.00
Rovné - Tisinec17.04.2023 16.00
Radoma - Breznica17.04.2023 16.00
Stročín - Sitniky17.04.2023 16.00
20. kolo (24.04.2023) o 16.00 hod.
Lúčka - Stročín24.04.2023 16.00
Sitniky - Radoma24.04.2023 16.00
Breznica - Rovné24.04.2023 16.00
Tisinec - Mestisko24.04.2023 16.00
Chotča - Kuková24.04.2023 16.00
Kalnište - V. Orlík24.04.2023 16.00
Voľno - Miňovce24.04.2023 16.00
21. kolo (01.05.2023) o 16.00 hod.
Voľno - Lúčka01.05.2023 16.00
Miňovce - Kalnište01.05.2023 16.00
V. Orlík - Chotča01.05.2023 16.00
Kuková - Tisinec01.05.2023 16.00
Mestisko - Breznica01.05.2023 16.00
Rovné - Sitniky01.05.2023 16.00
Radoma - Stročín01.05.2023 16.00
22. kolo (08.05.2023) o 16.30 hod.
Lúčka - Radoma08.05.2023 16.30
Stročín - Rovné08.05.2023 16.30
Sitniky - Mestisko08.05.2023 16.30
Breznica - Kuková08.05.2023 16.30
Tisinec - V. Orlík08.05.2023 16.30
Chotča - Miňovce08.05.2023 16.30
Kalnište - Voľno08.05.2023 16.30
23. kolo (15.05.2023) o 16.30 hod.
Kalnište - Lúčka15.05.2023 16.30
Voľno - Chotča15.05.2023 16.30
Miňovce - Tisinec15.05.2023 16.30
V. Orlík - Breznica15.05.2023 16.30
Kuková - Sitniky15.05.2023 16.30
Mestisko - Stročín15.05.2023 16.30
Rovné - Radoma15.05.2023 16.30
24. kolo (22.05.2023) o 17.00 hod.
Lúčka - Rovné22.05.2023 17.00
Radoma - Mestisko22.05.2023 17.00
Stročín - Kuková22.05.2023 17.00
Sitniky - V. Orlík22.05.2023 17.00
Breznica - Miňovce22.05.2023 17.00
Tisinec - Voľno22.05.2023 17.00
Chotča - Kalnište22.05.2023 17.00
25. kolo (29.05.2023) o 17.00 hod.
Chotča - Lúčka29.05.2023 17.00
Kalnište - Tisinec29.05.2023 17.00
Voľno - Breznica29.05.2023 17.00
Miňovce - Sitniky29.05.2023 17.00
V. Orlík - Stročín29.05.2023 17.00
Kuková - Radoma29.05.2023 17.00
Mestisko - Rovné29.05.2023 17.00
26. kolo (05.06.2023) o 17.00 hod.
Lúčka - Mestisko05.06.2023 17.00
Rovné - Kuková05.06.2023 17.00
Radoma - V. Orlík05.06.2023 17.00
Stročín - Miňovce05.06.2023 17.00
Sitniky - Voľno05.06.2023 17.00
Breznica - Kalnište05.06.2023 17.00
Tisinec - Chotča05.06.2023 17.00